160 Yıldır Güvenle...

“Bayrak Grup 1917 yılında Sakarya'da kuruldu.

Kurulduğu ilk yıllarda 4.000 m² kapalı alanda kereste üretimi yapan firmamız daha sonra üretim yelpazesini genişleterek, ahşap kapı üretimini de bünyesine dahil etti.

Her yıl devam eden müşteri memnuniyetine paralel olarak yatırımlarına devam etti ve modüler mobilya üretimine de başladı. Devam eden iç pazar memnuniyeti ihracatın kapılarını araladı ve en yüksek büyüme oranı bu şekilde gerçekleşti. Büyümenin devamı olarak üretim gamına kapı avlusu ve masif panel gibi endüstriyel ürünler de ekledi. Daha verimli ve sağlıklı üretim yapabilmek için Sakarya kereste sanayi sitesinde 20.000 m² yeni fabrika alanına taşındı.”

Bayrak Grup olarak siz değerli müşterilerimiz için; ahşap, masif panel, antre, ahşap H20 kiriş, mutfak dolabı, banyo dolabı, yatak odası mobilyaları, çocuk odası mobilyaları, giyinme odası vb. yaşam alanları, vestiyer, kapı, yangına dayanıklı kapı, otel mobilyaları, cafe-restoran dekoru, hastane-sağlık merkezleri, projeler, cnc ve islami geometrik dekoratif pano vb. gibi ahşap işlerinde hizmet vermekteyiz.

Tüm dekorasyon ve imalat işleri bünyemize aittir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için talep etmiş olduğunuz ürün veya ürün grubu (proje, ölçü, numune veya proje görseli, malzeme) ile ilgili detayları bizlerle paylaşmanızı rica ederiz. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarla...
 

Thumb

  Müşteriler bizim değerlimizdir

  Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek önceliğimizdir. Ürünlerimizi korumak ve satış sonrasında da müşterilerimize destek olmak görevimizdir.

  "En İyi" Olmak Vazgeçilmez Hedefimizdir

  Kalitede, hizmette ve tedarik kaynağında en iyi olmak ve iyi imajımızı korumak temel amacımızdır. Hedefimize ulaşmak için pazar lideri olmak temel ilkemizdir.

  İnsan Kaynağı En Önemli Kaynağımız

  Hizmet ve ürünlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Dikkat çekmek ve en iyi personeli istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından maksimum fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak ve gelişmelerine izin vermek bizim seçtiğimiz yoldur.

Shape