Ürünlerimiz Hakkında

Kapı Sereni Nedir?

1

Kapı Sereni, genellikle amerikan panel kapılarda ya da mebran MDF kapılarda kullanılan ve kapı kanatlarının güçlendirilmesini sağlayan çerçevelerin oluşturulmasında kullanılır.

2

Kendine has cins özellikleri sayesine genellikle ve çoğunlukla ladin masif paneller kullanılarak elde edilen kapı sereni, uygun ölçülerde dilimlenerek kullanıma hazır hale getirilir.

3

Ladin ağacının uygun nem oranı onu güçlü yapar. Bu gücü kapı sereni olarak tercih edilmesi için yeterlidir. Boy eklemeli ya da solid paneller halinde sunulan kapı sereni, ihtiyaca göre özel ölçülerde de üretilebilmektedir.

Masif Panel Nedir?

4

“Masif panel nedir?” sorusunu aslında masif ahşap nedir diye düzeltmek çok daha doğru olacaktır. Çünkü ahşabın panel hali sadece ambalajıdır aslında. Yapısıyla ilgisi yoktur.

5

Masif ahşap ise, ağacın en doğal halini tanımlar. Yani endüstriyel olarak kullanılabilir ham halidir.
Ağacın tomruk aşamasından itibaren hiçbir yan ürün kullanılmadan enine ya da boyuna birleştirmek ve tabakalar haline getirilmesiyle elde edilir.

6

Doğal ağacın ta kendisidir. Kaplama, doldurma vs. hiçbir işlem yapılmadığı gibi, başka bir ağaçla da birleşmemiştir.
Yani masif panel ürünler ağacın kendisi çam ise çam, meşe ise meşedir. %100 doğaldır.

زبائننا هم اولساء نعمتنا
نقدم الجودة وننفذ  كل طلبات زبائئنا   ونتكفل بكل منتوجاتنا اثناء التصنيع  والانتاج والبيع ونساند زبائننا  في كل  احتياجاتهم  من مجموعة بايراك.
دائما هدفنا الاساسي ان نكون الاحسن
الجودة , الخدمة  ,  توريد الموارد , وعلاقات البيع والشراء   لبناء افضل صورة لنا هدفنا ان نكون  من الرواد    في السوق.
من اهم راس مالنا مواردنا البشرية
منتوجاتنا وخدماتنا  تبدء من جودة  وكفائة  الايدي العاملة لدينا  نعمل مع افضل العاملين ونعمل مع افضل العمال الذين يقدمون  الانتاج الافضل للمجموعة,   وللمجتمع   عمالنا ذو كفائة عالية  وانتاجية فائقة   هذا هو طريقنا  وهدفنا في التفوق الدائم.

لوحة الحافة اللامعة

ISO 9001:2008’in Yararları

Kalite ve Standart Belgelerimiz

ISO 14001: 2004 Nedir?